Кошик
3029 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 02.04).

MEGA-PARTS
+380 (68) 184-40-33
Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 1
влево
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 2
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 3
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 4
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 5
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 6
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 7
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 8
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 9
  • Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц, фото 10
вправо

Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц

  • Готово до відправки
  • Код: 1902

1 990 ₴

+380 (68) 184-40-33
Менеджер 1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики

Професійний пневматичний пістолет для нанесення однокомпонентних герметиків тільки у твердому пакованні місткістю 310 мл.

Широкий діапазон:Підходить для більшості клеїв для скла, клеїв для листового металу та структурних клеїв. Він широко використовується в різних з'єднаннях автомобільних дверей, двигунів тощо, а також у різних склах, кераміці, ванній тощо.

Чудовий матеріал:Алюмінієва трубка, стійка до іржі та міцна, виготовлена з алюмінієвого сплаву, пофарбована на поверхні, стійка до іржі та зношування, міцніша.

Принцип роботи:Підтримується пневматичний режим натискання. У циліндрі немає поршня. Трубка з твердої гуми підтримується режимом пружинної колодки, і пневматичне натискання підтримується.

Металевий затискач:Два гвинти з головкою кріплення забезпечують довговічність і легке розбирання.

Тригерний перемикач:Дизайн запуску, більше контактних поверхонь, кращий контроль, зручний дизайн, зручно тримати.

Характеристики:

Колір: червоний

Матеріал: алюміній

Посилка: 24*10*5 см

Вага посилка: 1230 г

Комплектація

1* клейовий пістолет для скла

5 * пластикових конусів

1 шкребки

1 х клапан регулювання тиску повітря

5 * Плоский гумовий сопло

10 * гумове сопло










Основні атрибути
Країна виробникПівденна Корея
СтанНовий
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 990 ₴
Регульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприцРегульований пневматичний пістолет 310ml з манометром для видавлювання силікону, герметика, клею, шприц
Готово до відправки
1 990 ₴
+380 (68) 184-40-33
Менеджер 1